سلام

بعد چن روز کار زیاد امروز اومدم اینجا.

کامنتا رو پاسخ گفتم فقط دو تا موند که باید دقیق پاسخ بدم. کمی که نه خیلی جسما خسته م و به سختی دارم تایپ میکنم

بعضی نوشته های دوستان رو هم خوندم و اگه نظری داشتم نوشتم

هوا بارونیه و یه بارون خوب اومد هوا رو هم سرد کرده . 

کمی کار دوخت برای بعد عید قبول کردم.

از بس این ور و اون ور توی تمام این ده سال عمرم کار کردم و رفتار آدم ها و بدی ها و سواستفاده ها دیدم دیگه دلم نمی خواد برای کسی کار کنم.

هر چند همین الانم دارم واسه یه نفر کار میکنم اما خب تا حالا بدی ای ندیدم. و کارم موقته و تا چن ماه دیگه تموم میشه.

تازه از این ماه میتونم شروع کنم به پس انداز و تصمیم دارم واسه شروع کارم که حالا انشاالله وقتی بهش رسیدم بعد اینجا مینویسم و باهاتون درمیون میگذارم فقط تلاش کنم. از تلاش سعی میکنم خسته نشم. شرایط زندگی مثل گذشته نیست. 

تصمیم دارم واسه خودم و در محیط سالمی کار کنم. و خودم این محیط سالم رو بوجود بیارم. 

فعلا فقط دارم زحمت میکشم و میخوام فقط یه پولی پس انداز کنم واسه شروع کارم.

اصلا دلم نمی خواد برم زیر بار قرض و وام. اصلا خوب نیس ولی مجبور بشم ازشون استفاده میکنم

آدم های زیادی بهم گفتن مسولیت پذیری موفق میشی و حمایت عزیزای زندگیمم پدر و مادرم و خواهرامم دارم و همیشه براشون آدمی بودم که به هدفاش رسیده پس بازم میخوام که برسم به این هدفا. تلاش میکنم با اینکه خیلی خسته ممکنه توی این راه از لحاظ جسمی و شاید گاهی روحی بشم. ولی بازم سعی میکنم.

زندگیم خب به فکر زندگیمم که تصمیم دارم زحمت بکشم برای خودم این وسط یه سرگرمی هاییم جور میکنم چون مدتیه نه فیلم و سریال و نه کتابی خوندم و دیدم. 

توی زمان آزادم میشینم چن صفحه ای کتاب میخونم یا فیلم و سریال میبینم. خیلی برام اینجوری لذت بخش تر میشه. 

یه وقتایی واقعا کم میارم اما خب که چی ؟! بازم باید بلند شد و زحمت کشید. 

یه مدته دلم میخواد کلا از بعضی جاها دور بشم. و فقط منتظر اینم که خودم بتون م این شبکه ها رو رها کنم. 

هر روز که میگذره با توجه به کاری که می خوام انجام بدم میبینم یه چیزی لازمه که باید حتما مطالعه یا دنبال کنم و از اونجایی که سرچ زدن توی نت رو دوس ندارم میرم سراغ شبکه های مجازی. 

و باالجبار در این شبکه ها میمونم چون همه جا میتونم بهشون دسترسی داشته باشم با دنبال کردنشون. 

خلاصه ببینم کی از دس اینا خلاص میشم. یه مدت توی وبلاگ هم ممکنه کم بیام کم باشم. 

اینم اینجا نوشتم که یادم باشه چه تصمیمی و چه ذهنیتی الان داشتم و اگه به هدفم رسیده باشم چه ذهنیتی خواهم داشت. 

من میدونم دو سال دیگه اینجایی که الان هستم نیستم و جای بهتر و بالاتری هستم به امید خدا.

میدونم میتونم موفق بشم پس سعی میکنم. زحمت میکشم و باید موفق بشم. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فرش ماشینی | خرید فرش ماشینی | قیمت فرش ماشینی ماناموتور:مرجع تخصصی مشاوره فنی،انواع الکتروموتور Stacy 09197977577 | فروش فلزیاب المنتال مولتی Medical Bracelets For Women تارنگار روستای کورده معرفی سیستم های پیش ساخته Altti Joe